Zveme seniory a seniorky do řad studentů Virtuální univerzity 3. věku

Vážené seniorky, vážení senioři, chcete se i Vy stále vzdělávat a rozšiřovat si své vědomosti?

V našem konzultačním středisku je možné studovat různá témata v malé skupině Vašich seniorských vrstevníků, kteří mají – podobně jako Vy – zájem o plnohodnotně strávený čas při získávání nových poznatků. Příjemné pro Vás může být i seznámení se s novými „spolužáky“, se kterými můžete sdílet i další aktivity volného času.

Provozně ekonomická fakulta České zemědělské univerzity v Praze obohatila nabídku výuky Univerzity třetího věku (U3V) o Virtuální U3V, která Vám dává možnost zájmového vysokoškolského studia přímo v místě Vašeho bydliště. Neváhejte a přijďte mezi nás!

V letním semestru 2017/2018 otevíráme pro posluchače dvě semestrální témata:
Gian Lorenzo Bernini – genius evropského baroka a Genealogie – hledáme své předky.

Každé semestrální téma má šest přednášek. Koná se zpravidla 2x měsíčně ve středu, 1. téma
v 9 – 10.30 h., 2. téma v 10.15 – 11.45 h. (čtvrthodina uprostřed společná pro obě témata). Datum zahájení 7. února 2018.

Studijní poplatek, splatný při osobním podání přihlášky, činí 350 Kč za jeden semestr a jedno téma. Posluchač může studovat jedno nebo obě témata najednou. Přihlášku pro nové posluchače si můžete vyzvednout osobně v KKD nebo stáhnout na konci tohoto článku. Všeobecné informace k VU3V najdete na www.e-senior.cz.

Přihlášky a platby ke studiu VU3V přijímáme již nyní v přízemí knihovny v Referenčním odd. KKD. Další informace na e-mailu adlerova@kkdvyskov.cz.

Noví zájemci mohou přijít na přednášky 7. února 2018 ZDARMA a až po té se rozhodnout k zápisu do studia.

Přihláška pro nové posluchače VU3V ke stažení a tisku v pdf – Bernini

Přihláška pro nové posluchače VU3V ke stažení a tisku v pdf – Genealogie