Zabijáci vztahu a manželství aneb Jak se jim bránit

Událost se konala 12.2.2019 16:30 - 18:00 ve velkém sále.

Pozvánka na přednášku Ing. Marie Ježkové, koučky, terapeutky a vztahové poradkyně, konané u příležitosti Národního týdne manželství.

ZABIJÁCI VZTAHU A MANŽELSTVÍ ANEB JAK SE JIM BRÁNIT

Možná i vy toužíte po tom mít spokojený a harmonický vztah či manželství. Na cestě za takovým vztahem se ovšem objevuje spousta nástrah, které vás mohou s tím druhým rozdělit. Které to jsou? Jak se jim bránit? Co už teď můžete ve vztahu či manželství udělat, abyste se v něm posunuli pro vás tím správným směrem?

O tom všem si budeme společně povídat na přednášce, která je inspirovaná z příběhů jednotlivců a párů, s nimiž se ve své praxi setkávám. Jejich vztah či manželství se dostal na bod zlomu a nyní neví, jak dál. Ptají se, co přehlédli, co jim uniklo, kde udělali chybu. Přišli za minutu dvanáct!

Společně rozplétáme to, proč se právě oni ocitli v situaci, kterou nyní řeší. Nerozumí si, nechápou jeden druhého, jsou zmateni. Těmto situacím jde předcházet, jen potřebujete vědět, jak na to. Zajímavá přednáška, z které si každý odnese přesně to, co v daný moment potřebuje.

Po přednášce bude prostor pro vaše dotazy. Vstup zdarma.

Těším se na setkání s vámi a na inspirativní odpoledne.

Více o mně na https://www.mariejezkova.cz/

Text: Ing. Marie Ježková