Vyškovské Hry o trůny poprvé

20140321_hra_o_truny_01

Páteční odpoledne 21. 3. se neslo v prosluněném duchu. Přes den byly dokonce naměřeny doposud nejvyšší teploty za rok 2014 a jarní počasí přímo vyzývalo k venkovním radovánkám. I přesto si skalní fanoušci knižního či seriálového zpracování Hry o Trůny našli cestu do naší knihovny, aby se zúčastnili setkání příznivců tvorby George Raymonda Richarda Martina.

Příležitost sejít se v prostředí T-Klubu využili fanoušci různých věkových skupin. Před samotným kvizem byl pro účastníky srazu připraven doprovodný program v podobě házení šipek na neoblíbeného Joffreyho Baratheona, v pozadí hrála zvuková i obrazová kulisa s tematikou Hry o trůny a samozřejmostí bylo i občerstvení.

Hlavním bodem programu byl soutěžní kviz, který obsahoval různě obtížné otázky týkající se  knih  a seriálu. Součástí kvizu bylo také například poznávání znaků jednotlivých rodů podle obrazové předlohy nebo určení názvu zvukové ukázky. Na vítěze čekaly ceny v podobě knih a poukazů na bezplatnou čtenářskou registraci.

Dle spokojených výrazů ve tvářích odcházejících návštěvníků lze soudit, že pořádaná akce sklidila úspěch. Tímto bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným fanouškům a zároveň pozvat případné další zájemce o tematické akce v T-Klubu.

Zůstaňte naladěni, veškeré informace o plánovaných akcích v T-Klubu se včas dozvíte.

Text: Vladimír Bureš
Foto: Jan Řezníček

Fotogalerie


Vyškovské Hry o trůny poprvé