Vernisáž výstavy Ireny Mikulové

Ve čtvrtek 10. ledna 2019 se ve Velkém sále v knihovně Karla Dvořáčka konala vernisáž výstavy Každý obraz je kousek mne. 

Vernisáž zahájila moderátorka akce Alica Heráková a ředitel KKD Mgr. Pavel Klvač, poté autorka poděkovala za možnost uspořádání výstavy i krásné podvečerní akce. Pro účastníky, kterých bylo okolo 50, bylo připraveno občerstvení a pro děti také dětský koutek.

Autorka obrazů Irena Mikulová se narodila ve Vyškově, vystudovala zdejší gymnázium a poté Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně. Dlouhou dobu žila v Brně, nyní žije ve Vyškově. Miluje svého syna Karla, zajímá se o přírodu, seberozvoj, umění a literaturu. Má ráda otevřené lidi, zajímavé věci a vše, co člověka inspiruje a obohacuje.

"Malování obrazů se stalo mou velkou vášní po narození syna Karla. První obraz jsem namalovala pro něj a jakmile jsem objevila kouzlo akrylových barev, malovala jsem každou volnou chvilku.

Nejlepší možnosti vyjádření mi poskytuje abstraktní malba, inspiraci nacházím všude kolem sebe i v sobě, barvy kombinuji dle momentálních pocitů a experimentuji s různými technikami, vrstvením barev i strukturovacích hmot." www.irenamikulova.cz 

Výstavu si v prostorách knihovny můžete prohlédnout do 31. března 2019.

Více informací naleznete na www.irenamikulova.cz nebo na FB.

Fotogalerie


Irena Mikulová, vernisáž