Týden knihoven 2020 - speciální akce

Knihovna Karla Dvořáčka se tradičně připojuje k celostátní akci Týden knihoven. Motto letošního 24. ročníku je "Knihovny jako centra celoživotního vzdělávání". Chceme tak připomenout Národní oslavy Jana Amose Komenského, které probíhají v letech 2020 až 2022.

V duchu motta Vám nabízíme tyto vzdělávací pořady:

Pro dospělé:

Po 5. 10. 2020 v 8 – 11.30
Angličtina pro seniory. Další ročník kurzu pro začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé. Více informací na dobyskova@kkdvyskov.cz

Út 6. 10. v 9.00
První lekce kurzu Úprava digitálních fotografií v programu XnView. Přihlášky a platby ve studovně. Více informací zde a na reznicek@kkdvyskov.cz.

St 7. 10. v 9.30
Zahájení dalšího semestru Virtuální univerzity 3. věku na téma Leonardo da Vinci: renesanční uomo universale. Vstup na první přednášku zdarma. Více informací zde a na adlerova@kkdvyskov.cz.  Pouze pro max. 10 nových zájemců.

St 7. 10. v 16.30
Lekotéka. Představení hraček a didaktických pomůcek pro předškolní děti. Přednáší Mgr. Marcela Novozámská. Lekotéka byla pořízena za finanční podpory nadace Tři brány Vyškov. Více informací na nemeckova@kkdvyskov.czPouze pro max. 10 osob.

Pá 9. 10. v 9.30
S kočárkem do knihovny. Setkání maminek a tatínků na rodičovské dovolené. Téma: Nošení dětí. Předávání zkušeností, zkoušení různých typů šátků. K dispozici bude i poradkyně pro nošení dětí. Více informací na nemeckova@kkdvyskov.cz.  ZRUŠENO

Pro děti a mládež

Út 6. 10. 14 – 16
Jak se efektivně učit? Nevíte, jak si zlepšit známky? Rádi byste se dozvěděli tipy, jak na učivo? V T-Klubu se dozvíte vše podstatné – i učit se totiž musíte naučit! Od 11 let. Více informací na sramkova@kkdvyskov.czPouze pro max. 10 osob.

 

Dále můžete využít tyto speciální akce: