Rozvolňujeme!

Provozní doba knihovny:

Pondělí 9 - 17
Úterý 9 - 16
Středa 9 - 17
Čtvrtek 13 - 16
Pátek 9 - 16

Máme otevřeno oddělení beletrie a naučné literatury pro dospělé, dětské oddělení, T-klub, čítárnu, literární kavárnu a internetovou pracovnu.

Dětské oddělení a T-klub jsou otevřeny po celou provozní dobu knihovny. Děti, které nemohou chodit do školy, mohou svůj volný čas strávit v příjemném prostředí knih a časopisů.

Referenční oddělení zůstává do odvolání uzavřeno, ale jeho služby - meziknihovní výpůjční služba, poskytování informací o Vyškovsku, výpůjčky regionální literatury, vypracování rešerší ap. - poskytujeme. Zájemci se mohou obrátit na knihovníky v hale služeb.

 

Pravidla návštěvy knihovny:

  1. Doba 9 - 10 hodin je vyhrazena pro čtenáře ve věku 60+. Prosím, respektujte ochranu této nejvíce ohrožené skupiny osob.
  2. Vstup do budovy pouze v roušce, v hale služeb nutná desinfekce rukou.
  3. Vracení knih do připraveného vozíku v hale služeb. Budou převezeny do „karantény“. Odpis knih ze čtenářského konta se uskuteční po skončení karanténní lhůty, tj. třetí den.
  4. V budově je nutno dodržovat 2 m rozestupy.
  5. Ve výjimečných případech můžete využít službu objednání - nachystání konkrétních knih na e-mailu adlerova@kkdvyskov.cz
  6. Prosíme, aby do budovy nevstupovali návštěvníci s akutními zdravotními potížemi odpovídajícími virové infekci nebo podléhající karanténě.

I nadále prosím dbejte pokynů knihovníků. Děkujeme Vám za pochopení a trpělivost.