Pozvánka na celonárodní akce

20150401_03_hus_bibleeKnihovna Karla Dvořáčka ve Vyškově se opět připojuje k Celonárodnímu čtení Bible a zároveň se připojujeme k národním slavnostem pořádaných v ČR k 600. výročí upálení Mistra Jana Husa.

I letos bude město Vyškov součástí 7. ročníku celonárodního čtení Bible probíhajícího v desítkách českých měst. Veřejné čtení bude probíhat v pátek 3. dubna od 14 hodin před Knihovnou Karla Dvořáčka, která se podílí na organizaci společně s Apoštolskou církví.  Součástí čtení Bible budou i křesťanské písně, nabídka Biblí a večerní velikonoční posezení s Biblí a kávou v K-klubu knihovny.

Velmi zajímavou novinkou letošního ročníku bude také čtení z nového Pavlíkova studijního překladu Bible, který byl vydán v roce 2014. Pro nás je tento překlad mimořádně zajímavý tím, že překladatel Miloš Pavlík je rodákem z Vyškova, kde se narodil v roce 1922.

Nad celou akcí převzal oficiální záštitu předseda Ekumenické rady církví a je opakovaně podporována i ze strany města Vyškov. Více informací o veřejném čtení je na www.ctenibible.cz a www.ac.vys.cz.

Srdečně zveme!

Ing. Viktor Baláž, pastor AC Vyškov