Partnerské souznění

Událost se konala 30.3.2022 16:30 - 18:00 v T-klubu.

Pojďte se seznámit s jedinečným projektem v podobě deskové hry. S jejím tvůrcem Janem Derkou si popovídáme o vzniku této netradiční hry pro dva, jejímž cílem je obnovení vzájemné blízkosti a touhy.

Partnerské souznění je vícedenní partnerská hra, určena především pro zábavné okořenění vašeho vztahu a prožití radostných společných chvil při jejím hraní. Jedná se o netradiční hru pro dva hráče, která se vám zapojí do běžného života. Unikátnost oproti jiným deskovým hrám spočívá v délce hry. Jednotlivé úkoly můžete plnit každý den, a nebo v týdenním intervalu podle toho, jak si sami nastavíte pravidla. Hra obsahuje kartičky s předepsanými úkoly, které společně, a nebo každý zvlášť plníte a postupně procházíte hracím polem k cílí. Hrací deska je navržena jako umělecké dílo - magnetický obraz, tak aby připomínala hlavní myšlenku hry, a to propojení hráčů v jeden celek. Každý pár je jedinečný, má své touhy a přání. Právě proto jsme do hry vložili prázdné kartičky, které nabízí hráčům si sami vytvořit úkoly pro partnera tak, aby prožitek a samotná hra se co nejvíce zaměřila právě na vás a váš vztah. Věříme, že si užijete příjemné chvíle při hraní této hry.

Kdo jsem?
Jsem obyčejný kluk z jižní Moravy, který má rád život, lidi, zvířata, přírodu a vlastně vše, co k životu patří. Od dětství mi říkávají, že jsem snílek...a proč ne? Každý máme své dětské sny, jen nám někdy chybí odvaha si je plnit. Mým dětským snem vždy bylo tvořit, vymýšlet unikátní věci, dokázat vytvořit dílo, které by mělo hlubokou myšlenku a možná i dokázalo někomu pomoct. Třeba jen tím, že se zastaví, pousměje se a uvědomí si, jak život umí být hezký. Možná právě díky své dvanáctileté kariéře realitního makléře jsem pociťoval touhu po něčem víc a tak přišlo rozhodnutí se vydat novou cestou a konečně najít tu sílu sám v sobě si tento sen splnit.

Jan Derka