Literární obrazy Země tisíců jezer: Výtvarný workshop + komentovaná prohlídka PŘESUNUTÁ AKCE

Událost se konala 16.5.2022 16:30 - 19:30 ve velkém sále.

Náhradní termín workshopu a komentované prohlídky výstavy FIN ENTRY

 

Představte si, že byste si sami mohli vyrobit svou vlastní knížku nebo časopis. Jak by vypadaly? O čem by byly? Přijďte do knihovny a můžete si zkusit výrobu zinu! Ziny jsou podomácku vyráběné nízkonákladové časopisy, díky kterým se můžete propojit i se světem!

Jednoduchý příběh můžeš vyprávět pomocí koláží z obrázků vystřižených z letáků a časopisů, vlastních kreseb, přírodnin, textu nebo třeba i poezií. Příběhy v zinu mohou být o čemkoliv, třeba o tom jaký jste měli den, co jste nakoupili, nebo otom, že se vám nechce do školy, do práce, o kvetoucích stromech nebo o vašem psovi! O čem by jste chtěli ostatním vyprávět?

Zin můžete tvořit sami, nebo v kolektivu. A co je na zinech nejlepší? Chtěli byste se seznámit s někým zajímavým a přemýšlíte, jak ho oslovit a zaujmout originálním způsobem? Pošlete mu zin v obálce poštou! Váš zin může zůstat jen pro vás, nebo ho můžete okopírovat a rozeslat lidem - sousedovi, kamarádovi, miláčkovi i Julii Roberts!

Co budete potřebovat? Lepidlo, nůžky, fixy.

Zdarma! Počet míst omezen, přihláška nutná předem. Osobně ve studovně knihovny (přízemí vpravo), na tel. 517 324 544 nebo e-mailu dobyskova@kkdvyskov.cz.