Kurzy a výuka

Knihovna Karla Dvořáčka ve Vyškově pořádá tyto kurzy:

PPP – počítač přítel a pomocník

Kurz počítačové gramotnosti pro zájemce v produktivním věku (základy ovládání PC, internet, e-mail, textový editor WORD); pro začátečníky a pokročilé, 8 lekcí jednou týdně odpoledne.

Internetová školička pro seniory

Kurz počátačové gramotnosti pro seniory – začátečníky: základy ovládání PC, internet, e-mail; pro pokročilé: internet, e-mail, textový editor WORD; 4 lekce jednou týdně dopoledne.

Trénink paměti

Kurz trénování paměti pro všechny od 10 do 100 let, zpravidla dvakrát měsíčně dopoledne a odpoledne; speciální semináře o trénování paměti prorůzné věkové skupiny – žáky a studenty ZŠ a SŠ, maminky na mateřské dovolené ap; termíny dle zájmu.

Akademie 3. věku – vzdělávání pro seniory

Pro sedmý ročník A3V 2011/2012 připravujeme „velký cyklus“ seminářů na různá témata, „malý cyklus“ seminářů na téma Vývoj sakrální architektury a umění (třetí, závěrečný cyklus přednášek prof. Miloslava Pojsla z UP Olomouc), „malý cyklus“ cestopisných besed a výtvarné workshopy.

Termíny a ceny kurzů pro školní rok 2011/2012 vyhlásíme v červenci. Přihlášky budeme přijímat od srpna. Informace od července na těchto stránkách, v knihovně ve 2. podlaží na pracovišti Evidence internetu, na tel. 517 324 559 nebo na e-mailu adlerova@kkdvyskov.cz .