Křest knihy Vyškovsko z nebe a beseda s autory

Událost se konala 2.12.2019 16:30 - 18:00 ve velkém sále.

Co si představíte, když se řekne Vyškovsko? Přirozené centrum regionu město Vyškov se zámkem a malebnými zahradami? Nebo to bude Slavkov u Brna, kde se na počátku 19. století odehrála bitva tří císařů? Ať už se Vám vybaví jakýkoliv kout Vyškovska, jedno budou mít společné – běžným pohledem se jedná o zajímavá a malebná místa. Napadlo Vás ale, jak tato známá místa vypadají z pohledu ptáků?

CBS Nakladatelství a Knihovna Karla Dvořáčka Vás srdečně zvou na Křest knihy Vyškovsko z nebe a besedu s autory.

Budete mít jedinečnou možnost dozvědět se, jak vznikají regionální knihy leteckých fotografií jako je právě Vyškovsko z nebe, proč se letecké snímkování tak liší od toho běžného a mnoho dalšího. Na Vaše otázky budou odpovídat zástupci nakladatelství. V druhé části programu společně pokřtíme knihu Vyškovsko z nebe.

Zlínské CBS Nakladatelství v edici Česko z nebe postupně přináší knihy leteckých pohledů na jednotlivé regiony Česka. Edici zastřešuje kniha Česko z nebe mapující celé Čechy, Moravu a Slezsko. S číslem 38 knih v celkovém počtu 141 430 výtisků obsahujících 3 704 fotografií se tak nakladatelství právem zapsalo do České knihy rekordů.

V rámci akce si můžete zakoupit knihu Vyškovsko z nebe v akci 1+1 zdarma. V nabídce vydavatele bude také Česko z nebe.