Křest knihy Canisterapie v teorii a praxi

Ve čtvrtek 10. ledna 2013 se v Knihovně Karla Dvořáčka uskutečnil křest knihy Canisterapie v teorii a praxi, kterou vydalo Sdružení „Piafa“ ve Vyškově prostřednictvím nakladatelství Ing. Dalibora Gregora.

Autorky Bc. Jitka Šabatová a Mgr. Markéta Stančíková v publikaci shrnují zkušenosti a poznatky z dlouhodobého působení  v oblasti canisterapie, z každodenní práce s klienty různého věku, znevýhodnění a potřeb. Sdružení své znalosti předává dalším zájemcům o obor canisterapie na pravidelně připravovaných seminářích. Vydání publikace si vyžádal zájem odborné veřejnosti a poptávka po uceleném souhrnu informací.

Křtu byli přítomni zástupci sponzorů, zájemci z řad veřejnosti i pracovníci a příznivci Sdružení PIAFA. Role kmotrů knihy se ujali místostarostové Města Vyškova Karel Jurka a Ing. Ivo Bárek. Přítomní hosté se seznámili se čtyřnohými pomocníky ze Sdružení PIAFA a v sále knihovny si mohli nový titul koupit i s věnováním autorek.

Kniha Canisterapie v teorii a praxi je k zakoupení na www.foto-gregor.com a v sídle Sdružení PIAFA na adrese Žerotínova 2, Vyškov.

Martina Šlampová
pracovník pro PR a marketing
Sdružení „Piafa“ ve Vyškově
Žerotínova 2, 682 01 Vyškov
Telefon: 515 539 212
Email: piafa@ piafa.cz
www.piafa.cz

Fotogalerie ze křtu