Knižní výzva 2019

Knihovna Karla Dvořáčka ve Vyškově vyhlašuje pro své registrované členy čtenářskou soutěž Knižní výzva 2019. Soutěž je rozdělená do dvou věkových kategorií a jejich NOVÁ PRAVIDLA najdete na těchto odkazech:

Knižní výzva 2019 – do 14 let včetně

Knižní výzva 2019 – od 15 let

 

Dodatek k pravidlům pro obě kategorie:

Do čtenářské soutěže Knižní výzva 2019 mohou být zařazeny také e-knihy vypůjčené prostřednictvím našeho on-line katalogu https://www.library.sk/arl-vy/cs/index/.
Účastník soutěže má v tomto případě povinnost oznámit na e-mail adlerova(zavináč)kkdvyskov.cz jméno autora a název vypůjčené e-knihy do jednoho týdne od jejího vypůjčení.
Knihovnice zjistí, zda kniha splňuje kritéria soutěže a její zapsání do registračního listu potvrdí účastníkovi opět e-mailem.

 

Ceny do soutěže věnovali:

Mobil centrum XXL, Vyškov

Impakt Fitness, Vyškov

Klub přátel KKD, spolek

Masáže Jana Greplová, Vyškov

Butique Gurmán, Vyškov

Knihy a škola, chytré hračky, Vyškov

Vyzvedněte si svůj Registrační list v přízemí KKD. Rádi vám poradíme s výběrem knih. Příjemné zážitky s našimi knihami a hodně štěstí v soutěži vám přejí knihovnice a knihovníci z Vyškova.

PS: Připojte se k naší Facebookové skupině Vyškovská knižní výzva 2019. Získáte cenné informace. Tipy na knihy najdete také na našem instagramovém profilu, u nichž je tag #vyskovskakniznivyzva.