KnihomolCon 2022 - Aktualizováno

Událost se konala 4.2.2022 9:30 - 17:30 v T-klubu.

Aktualizováno:

„Dobré zprávy! V průběhu KnihomolConu se můžete těšit i na lahodné japonské čaje! Dopoledne od 10.00 Vás s nimi seznámí čajovníci z vyškovské Čajovny Načíhadle. Pojďte zapomenout na všední starosti a strasti, zklidnit rozbouřenou mysl a užít si kouzlo okamžiku.Čajovnu samotnou pak najdete na Olomoucké 497/1, otevřeno mají každý den od 14.00.
https://cajovna-nacihadle.cz/
https://www.facebook.com/nacihadle/

A pozor! Odpoledne přivítáme i návštěvu ze samotného Japonska!“

 

Po vynucené přestávce z důvodu covidu v Knihovně Karla Dvořáčka opět připravujeme KnihomolCon, který je platformou pro setkávání fanoušků mnoha žánrů (tj. con, z angl. convention), zejména sci-fi, fantasy, určitého televizního seriálu, filmu či jiné zábavy (počítačové, stolní nebo karetní hry).

Brány T-Klubu a dětského oddělení, kde se bude celá akce konat, otevíráme 4. 2. 2022 už v 9.00, oficiální začátek KnihomolConu je v 9.30 a konec v 17.30.

V průběhu celého dne se můžete těšit na přednášky věnované nejen japonské kultuře a kuchyni, ale také manze a anime. Na workshopech si vyzkoušíme kaligrafii a tušovou malbu, napíšeme vlastní haiku či se pustíme do origami a kumihima.

Cílem KnihomolConu je představit knihovnu nejen jako skladiště knih a místo vzdělávání a přednášek, ale také jako prostor otevřený zábavě, neobvyklým zážitkům a sdílení nápadů.

SOUTĚŽE

O nejzajímavější fotku z KnihomolConu
Fotíte rádi? Staňte se reportéry a zapojte se do naší soutěže! V průběhu KnihomolConu vyfoťte nejen svoje zážitky, ale cokoli, co Vás zaujme, pobaví… Fotku pak nejp. v neděli 6. 2. 2022 zašlete spolu se jménem autora na e-mail isramkova@kkdvyskov.cz. Ty nejzajímavější zveřejníme a tvůrce odměníme.

Soutěžní kvíz
Kvíz ke stažení - odevzdejte do 4. 2. 2022 16.45 h.

Mgr. et Mgr. Ivana Šrámková