Klub přátel KKD, o.s. vás zve na zájezd

Klub přátel KKD o.s. vás zve na společný výlet do Ostravy na 1. ročník Letního knižního veletrhu – Knihy na dovolenou.
 
Na veletrhu najdete: knižní novinky, tlusté romány, které jindy než o dovolené přečíst nestihnete, oddechová četba – detektivky a romantické příběhy, sudoku, tredoku, křížovky a další hlavolamy pro deštivá odpoledne, jazykové učebnice, slovníky a konverzační příručky, knihy pro děti v marné iluzi, že si budou aspoň chvíli v klidu číst – a také levnější knihy, které už nejsou v běžném prodeji, a nebude vás tolik mrzet, když vám je vítr odfoukne do mořských vln.

Součástí veletrhu je i bohatý doprovodný program – více informací o něm zde.

Vyjedeme v sobotu 18. června 2011 vlakem z ČSD Vyškov v 7.43 hod. Návrat vlakem, odjezd z Ostravy v 18.35 hod. Cenově výhodné zpáteční jízdné – při využití skupinového nákupu a seniorských slev – si účastník hradí sám. Členové Klubu přátel KKD mají vstup na veletrh zdarma. Ostatní platí vstupné  30 Kč.

Milovníci literatury mohou s sebou vzít i „nečtenáře“. Pro ně je v Ostravě spousta dalších zajímavostí a lákadel, viz Kam na výlet s rodinou v Ostravě.

Přihlášky přijímáme do 10. 6. 2011 na telefonu 517 324 559, nebo osobně ve 2. podlaží knihovny na pracovišti Informace, evidence internetu.

Zajímá vás více o činnosti Klubu přátel KKD? Chcete se stát jeho členy? Chcete podpořit jeho činnost? Navštivte tyto stránky.