Dny dětského čtení - vánoční pohoda s knihou

Vánoční období je ten správný čas podělit se o radost při čtení knížek se svými blízkými. Od 15. do 30. prosince 2021 se můžete připojit ke Dnům dětského čtení - Děti čtou dětem i dospělým. Stačí si otevřít svoji oblíbenou knížku a přečíst úryvek - svým rodičům, sourozencům, prarodičům, kamarádům, spolužákům. Můžete se také při čtení přestrojit do kostýmu svého knižního hrdiny!

Dejte o tom vědět. Pošlete fotografie, video, prezentaci a pár řádek o tom kde, co a komu jste předčítali. Tři příspěvky, které budou vyhodnoceny jako nejlepší, nejzajímavější či nejkreativnější, odmění organizátoři spoustou knih a dalšími dárky!

Projekt Dny dětského čtení je součástí celoevropské kampaně Europe reads a koná se v rámci kampaně Rosteme s knihou. Rádi bychom zapojili co nejvíce dětí do Dnů dětského čtení a šířili tím povědomí o pozitivním vlivu a osobním potěšení ze společných zážitků, které čtení nahlas přináší. Každý se může zúčastnit se svou soukromou akcí a ukázat vlastní cestu ke knihám.

Pusťte si video, ať víte, proč to děláme a proč chceme, aby se od 15. do 30. prosince četlo v co nejvíce domácnostech naší republiky. Informace najdete i na stránkách kampaně www.rostemesknihou.cz, po 15. lednu 2022 také výsledky, kdo získal odměny.

Své fotografie, videa a další materiály posílejte na: rostik@rostemesknihou.cz, případně poštou na Svět knihy, s.r.o., Fügnerovo nám. 1808/3, 120 00 Praha 2, heslo DDČ.
Ochrana osobních údajů: Pořadatel zaručuje ochranu vámi uvedených kontaktních údajů. Zpracováváme je ke komunikaci v průběhu soutěže.