Čtyři roky „zpívání“

Ti, kdo navštěvují pravidelně Knihovnu Karla Dvořáčka ve Vyškově, již ví, že každý první čtvrtek v měsíci v podvečer se ze společenského sálu  rozléhá sborový zpěv. Na podzim roku 2007 se zde poprvé sešli lidé, kteří mají rádi hudbu, aby si spolu s několika členy Vyškovského smíšeného pěveckého sboru zazpívali. O klavírní doprovod se ochotně vždy stará Ing. Jan Holzer.

Setkání je provázeno přátelskou, uvolněnou atmosférou a má mezi návštěvníky příznivý ohlas. „Pojďme si zazpívat“ se tak zařadilo mezi pravidelné, veřejností hojně navštěvované akce pořádané knihovnou.

Během čtyř let si účastníci zazpívali lidovky, polky, valčíky, písničky Suchého + Šlitra, trampské, filmové hity a mnohé další, pravidelně jsou zařazeny melodie na přání.

Jsme velmi rádi, že si pořad našel své stálé návštěvníky i náhodné příchozí, pro které zpívání si pro radost není přežitkem. Velké poděkování patří pravidelným účastníkům – členům Vyškovského smíšeného pěveckého sboru a zejména  Ing. Janu Holzerovi, bez kterého si „zpívání“ neumíme představit.

Patříte-li k milovníkům zpěvu, rádi aktivně trávíte volný čas, navštivte vyškovskou knihovnu. Ve čtvrtek 22. prosince v 16.00 hod. jsou na programu vánoční koledy, přijďte si je s námi zazpívat, všichni jste srdečně zváni.

Fotogalerie


Pojďme si zazpívat