BookFan.eu druhým nejlepším webovým startupem roku

Sociální síť pro čtenáře knih BookFan.eu byla vyhlášena na WebExpo Startup Show 2011 druhým nejlepším webovým startupem z České republiky a Slovenska za rok 2011.

BookFan byl založen loni na podzim s cílem poskytovat moderní komunikační a obchodní platformu pro čtenáře knih a v současné době má již přes 19,000 registrovaných uživatelů v Čechách a na Slovensku.

Pro BookFan, který v květnu vyhrál kategorii Potenciál na soutěži Nápad roku 2011, je to již druhé významné ocenění v tomto roce.

Do soutěže, která byla pořádána jako součást pražské Konference WebExpo Praha, bylo přihlášeno přes 60 projektů.

Do dnešního finále se probojovaly tři. Pořadí sestavovala odborná porota složená z předních investorů do IT a asistovali jí diváci, kteří o projektech mohli hlastovat.

„Divákům, kteří rozhodli o našem umístění na druhém místě, moc děkujeme,“ říká Michal Juhás, zakladatel a majoritní vlastník BookFanu. „Byla pro nás čest zúčastnit se této zajímavé a prestižní Startup Show a prezentovat projekt před stovkami lidí.“

Založte si knihovnu, spojte se s přáteli a začněte objevovat BookFan, online komunitu lidí, která fandí knihám. Uživatel zde může nejen budovat vlastní virtuální knihovnu a hodnotit knihy, ale také sledovat aktivitu svých přátel a potkávat nové na základě společných knižních preferencí. Najdete tam také vyškovské knihovnice a knihovníka.