Barvy a emoce. Vernisáž

Událost se konala 14.9.2023 16:30 - 18:00 ve velkém sále.

Zveme vás na slavnostní vernisáž výstavy obrazů Ley Kolkopové.

Malířka nám o sobě napsala:

Jmenuji se Lea, ale moji studenti mi začali říkat Leila. Tvořím v Brně a Lažánkách.

Maluji pestré obrazy akrylovými barvami, kterými vyjadřuji svůj niterní barevný svět plný emocí. Baví mě hrát si po svém, zkoušet nové a pilovat svůj osobní styl.

K barevnému, expresivnímu vyjádření mě vedl prof. Jiří Homola, který mě formoval celé moje dětství a dospívání. Do jeho ateliéru ve Vyškově jsem docházela i několikrát týdně, po večerech pilovala kresby, hlavně tužkou a uhlem. Následovalo studium reprodukční grafiky v Brně.

Poté, jako bych ztratila svůj původní záměr malovat, jsem cestovala, studovala jazyky a k malování se vrátila až o 10 let později, kdy mi v mém životě opravdu „něco“ chybělo. A rovnou jsem začala tvořit barvami a vznikla touha předávat moji radost z tvorby dál.

Vedu lekce svobodného malování, kdy podporuji lidi v tom, aby tvořili po svém, jsem jim oporou a pomáhám jim otevřít se a nalézt svůj vlastní styl. Vedu kurzy pro děti, dospělé, seniory, ale jsem schopná zorganizovat i firemní teambuilding.
Maluji také na objednávku: portrét, krajinu či abstrakci. Ráda k vám domů dojedu a společně vymyslíme variantu.
Spoustu obrazů tisknu i na textil: šaty, trička anebo na plátna s blindrámem. Záleží mi na kvalitním tisku a materiálu, na který tisknu.

Neváhejte mě kontaktovat:
731435711
leakolkopova@gmail.com
www.leakolkopova.cz