… a co na to Míša?

Pozor! Uzávěrka soutěže se blíží!

Knihovna Karla Dvořáčka a ZOO Park Vyškov vyhlašují soutěž

„… a co na to Míša?“

Vymyslete vtipný rozhovor bílé kozy Lízy a hnědé kozy Míši, která pochází ze ZOO Vyškov a nyní žije společně s Lízou na farmě.

Texty, označené podle okýnek stripu 1., 2., 3. a jménem „hovořící, přemýšlející“ kozy, posílejte na adresu adlerova(zavináč)kkdvyskov.cz nejpozději do 2. října 2011, kdy se slaví Světový den hospodářských zvířat.

Zástupci vyhlašovatelů vyberou do 7. října 2011 dvanáct nejvtipnějších stripů, jejichž autoři získají jednu z těchto cen: jednorázovou rodinnou vstupenku do ZOO PARKU Vyškov, vstupenku do Jungle parku – lanového centra v Brně – Pisárkách, roční registraci do Knihovny Karla Dvořáčka, společenskou hru Kdopak jsem?, knihu, audioknihu.

Vyhlášení vítězů proběhne na internetových stránkách KKD  www.kkdvyskov.cz a ZOO PARKU Vyškov http://www.zoo-vyskov.cz/ v pondělí 10. října 2011.

Zasláním soutěžního příspěvku dává autor svolení k jeho publikaci v prostorách, na internetových stránkách a tiskových publikacích vyhlašovatelů.

Potřebujete inspiraci? Navštivte Babiččin dvorek v ZOO parku Vyškov nebo oddělení naučné literatury KKD, Galerie, police (MDT) 636.

Ve Vyškově, 12. září 2011

Soutěžní strip (kliknutím zvětšete):